G Forum'a Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

G Forum'a Hoşgeldiniz...

G Forumda Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Muhteşem Ejder Kavmindeki sayı kaybı

YazarMesaj
Güray
Admin
Güray

Tecrübe puanı : 138
Aldığı Teşekkür Sayısı : 0

Muhteşem Ejder Kavmindeki sayı kaybı  Empty
MesajKonu: Muhteşem Ejder Kavmindeki sayı kaybı    Muhteşem Ejder Kavmindeki sayı kaybı  I_icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:57 pm

Evet beyler çoğunlukla Metin2 den tanımışsınızdır beni ama bu aralar bu oyuna merak sardım ve bir konuya değinmek istiyorum..

Konudanda anlaşılacağı gibi bu kavimdeki kişi sayısı azlığı..

Bir kavim düşünün;
*Toplam sayısı 15 e yakın olan diğer kavimlere karşı 4 ejder olarak gidebilenve savaşı kolayca kazanmasını bilen
*PvP de eşsiz özelliklere sahip olan
*Kendisinden açık ara fark ile yüksek olan oyuncu ve canavarları kesebilen(Diğer kavimlerdede bunu yapan vardır ama ejder kavmi kadar genel değildir)
*Kavimdeki o iyi insanların size her zaman yardımcı olabildiği(Eğer ejderde oynamışsanız 50-60 leveller arasında şehirde takılırken yüksek seviye bir uzmanın aniden eğitim davetiyesi yollamasını gayet normal karşılarsınız ama diğer kavimlerde bu pek söylenemez)
*İstatistikleri ile kişi sayısı diğer kavimlerin yarısı kadar olsada o sıralamada hala baş gösterebilen...

Saymakla bitmeyecek kadar madde var..Amacımız ne yüceltmekne aşağılamak.Sadece bu güzel kavimde olan kişi sayısı azlığını dile getirmek istiyorum.

Güngüne sayımız azalıyorbiliyoruz.Bizde buna engel olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruznerdeyse her savaşta kişi sayısı olarak düşüğüz.Neremizde hata var diye düşünüyoruz?Expler mi kötü?(Hayır.Bu imkansız kavim ayrımcılığı yoktur.)Oyuncular mı sert?(Bunuda düzelttikgeldiğiniz an melek gibi karşılanmayı bekleyebilirsiniz ) Kavim lideri seçimlerimiz mi yanlış? (Ne kadar düşünürsek düşünelim her bulduğu fırsatta barışını korumaya çalışan yeri geldimide saldırmasını bilen liderlerimiz var)

Peki hata nerde?
Belki yüz şekillerindentipten ayrılanlar var.Bu çok çocukca bir sebepbu nedenle ayrılanlar başka oyunları denesin o zaman.Fakat gerçekten oynamaktan ve yardımlaşmadan zevk alacak arkadaşlar arıyoruz.

Konu defalarca açıldıfarkındayım ama yinede burdada belirtmek istedim.Eğer Ejder kavmindeysenizkavminizin değerini bilin onu koruyun lütfen
https://gforum.yetkinforum.com

Muhteşem Ejder Kavmindeki sayı kaybı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karahan Online Muhteşem Ejder Kavmi Genel Bilgiler